Nasze rozwiązania w zakresie inwentaryzacji - inotec

Nasze rozwiązania w zakresie inwentaryzacji

Etykiety drukowane cyfrowo

Etykiety RFID
Znakowanie etykietami RFID w celu bezdotykowej identyfikacji, tzn. w celu  zbierania danych nie jest konieczny bezpośredni kontakt  wizualny pomiędzy urządzeniami.

Lotus Effekt (w środku) – specjalna obróbka uniemożliwia manipulowanie wzgl. pisanie na kodzie kreskowym!

Polysafe (z prawej) – ze względu na zastosowaną specjalną folię i obróbkę, etykietę można usuwać tylko kawałkami. Folia ta dostępna jest jako czysty materiał bez nadruków.

Diovoid - Dzięki zastosowaniu specjalnej folii wydruk w trakcie zrywania etykiety zostaje zniszczony, co zapobiega ewentualnej manipulacji. Etykiety te mogą być spersonalizowane i wykonane w wielu kolorach!  

Email Request

Etykiety do materiałów biurowych

Etykiety do materiałów biurowych (z lewej)
Bardzo dobra przyczepność na różnych powierzchniach dzięki klejom wysokiej jakości. Etykiety nie dają się oderwać ręczni

Diosecure (z prawej) 
Zabezpieczenie oryginalności i ochrona przed manipulowaniem: Państwa indywidualne logo, kod kreskowy itd. ukazują się na podłożu po oderwaniu etykiety – próba manipulacji jest od razu widoczna!

 

Email Request

Etykiety do materiałów biurowych

Etykiety do materiałów biurowych (z lewej)

Bardzo dobra przyczepność na różnych powierzchniach dzięki wysokiej jakości klejom. Etykiety nie dają się oderwać ręcznie. 

Email Request

Etykiety drukowane cyfrowo

Możliwe są spersonalizowane etykiety z firmowym logo, w różnych kolorach
i z seryjnym kodem kreskowym. Druk wykonywany na spodniej stronie powoduje, że kod kreskowy jest odporny na zarysowania i trwały. Dzięki specjalnemu tłoczeniu etykiet nie dają się one usunąć bez śladów zniszczenia.

Email Request

Etykiety metalowe

Etykiety metalowe (z lewej)
Nadzwyczaj trwałe etykiety. Kod kreskowy naświetlany jest w metalu techniką fotoskładu. Charakteryzują się szczególnie dużą trwałością, są odporne na działanie czynników atmosferycznych i doskonale dostosowane są do zastosowań na zewnątrz budynków.

Etykiety Diotough (w środku)
Te etykiety nadają się także do zastosowań w obszarach zewnętrznych, bowiem są odporne na działanie nadzwyczaj ekstremalnych czynników atmosferycznych i wody. Mogą być stosowane np. do znakowania wypożyczanego wyposażenia.

Etykiety ceramiczne (z prawej)
Te etykiety, wykonane z ceramiki, służą do trwałego znakowania maszyn lub uchwytów obrabianych przedmiotów w zastosowaniach przemysłowych. Są one żaroodporne i wytrzymałe na działanie chemikaliów i rozpuszczalników. Wytrzymują temperatury dochodzące do 1400°C.

 

 

 

 

Email Request

Twarde znaczniki RFID

Twarde znaczniki RFID nadają się także do znakowania metalowych przedmiotów. Przede wszystkim przy inwentaryzacji artykułów o dużej wartości, takich jak telefony komórkowe, urządzenia nawigacyjne, notebooki itd.

Email Request