O nas - inotec

O nas

Internationaler Vertrieb

Firma inotec Barcode Security GmbH, mająca główną siedzibę w Neumünster i przedstawicielstwa we Francji, Anglii, Holandii i Republice Czeskiej, od 1978 produkuje wysokiej jakości nośniki danych w postaci kodów kreskowych i RFID.

W firmie inotec zatrudniony jest zespół 52 zmotywowanych pracowników z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie kodów kreskowych. Zespół ten to kompetentny partner – począwszy od planowania koncepcji logistycznej, aż po realizację indywidualnych rozwiązań w zakresie kodów kreskowych. Firma inotec pracuje w oparciu o certyfikat EN ISO 9001:2000 w zakresie systemu zarządzania jakością.

Sekwencyjne etykiety z kodami kreskowymi lub z kodem dwuwymiarowym produkowane są z zastosowaniem techniki fotoskładu, druku termotransferowego i cyfrowego. W asortymencie są także m.in. etykiety RFID Smart Labels, etykiety puste, tabliczki metalowe, etykiety ceramiczne i legitymacje dla czytelników bibliotek.
Dzięki innowacyjnym produktom, udało się firmie inotec opracować rozwiązania wykorzystywane w licznych trudnych zastosowaniach, w takich obszarach jak przemysł, logistyka, transport, medycyna, biblioteki, jak też zabezpieczenie produktów. Produkty te gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa oraz doskonały przepływ materiałów.
Firma inotec Barcode Security GmbH, produkując wyznaczające nowe trendy i innowacyjne etykiety, przyczynia się w sposób istotny do rozwiązań w zakresie kompleksowych wymagań w różnych branżach.