Laboratorium - inotec

Laboratorium

inotec Forschung und Entwicklung
Hochdruckreinigung von Behältern im Test

Paleta produktów firmy inotec jest bardzo wszechstronna i różnorodna Począwszy od standartowych produktów i kończąc na innowacyjnych produktach opracowywanych i wytwarzanych według indywidualnych wymagań i potrzeb określanych przez klientów. Innowacyjne, kompleksowe produkty są opracowywane i wytwarzane w ścislej wspólpracy ze znanymi przedsiębiorstwami, które oferują rozwiązania odpowiadające wymaganiom stawianym przez rózne branże.

Standartowe i innowacyjne produkty są we wlasnym labolatorium, pod kątem ich przydatności do codziennych zastosowań w różnorodnych testach kontrolowane i badane.

Tak na przyklad:

  • Etykietki są wystawiane na działanie promieniowania ultrafioletowego, dla sprawdzenia i zagwarantowania trwałości kolorów.
  • Etykietki przeznaczone na pojemniki, są czyszczone pod wysokim ciśnieniem w celu sprawdzenia ich trwałości w realnych warunkach

Wykonujemy także inne liczne testy potwierdzające, że nasze etykietki z kodami kreskowymi i etykietki RFID funkcjonują w różnorodnych, także i w trudnych warunkach.

Jeżeli nie znaleźliście Państwo żadnego produktu pasującego do Waszych bardzo specyficznych zastosowań, to zapytajcie nas!
Wspólnie znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!